Naga MarketsNa wykresie dziennym pary EUR/TRY (Lira turecka) widać silny trend spadkowy oraz niewielką korektę, która dotarła do poziomu poprzedniego dołka. W tym miejscu mamy całą serię świec z długimi cieniami u góry, co świadczy o odrzucaniu wyższych poziomów i prawdopodobieństwie dalszych spadków.

BitBay

Spoglądając na wykres H1 widzimy strefę wsparcia na poziomie 2,87. Jej przełamanie otworzy drogę do większych spadków. Warto obserwować i poczekać, aż wsparcie upadnie i otworzyć opcję PUT czyli zagrać na spadek kursu do godziny 15. Z danym makro mieliśmy dzisiaj słabsze odczyty z Niemiec, co wpisuje się w negatywny sentyment do wspólnej waluty w ostatnim czasie.

TopOption, oferuje 70% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 15:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena o godzinie 15:00 będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here