Naga MarketsNa wykresie 1 godzinowym pary EUR/AUD mamy trend spadkowy. Bardzo precyzyjnie można wyznaczyć linię trendu, która była często bardzo dokładnie respektowana. Aktualnie trwa korekta i warto poczekać, aż cena dojdzie do wyznaczonego miejsca, abo zagrać na spadki, zgodnie z panującym trendem i negatywnym nastawianiem do Euro w ostatnim czasie.

BitBay

Sytuacja z wykresu H1 wpisuje się w obraz na wykresie dziennym, gdzie także mamy silny trend spadkowy, a linia trendu z wyższego interwału praktycznie pokrywa się z linią trendu z wykresu H1.

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 20:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena o godzinie 20:00 będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here