Naga Markets



Na wykresie H4 pary EUR/AUD trwa ruch spadkowy zgodny z panującym trendem. Kurs dociera właśnie do lokalnego wsparcia, które na jakiś czas może zatrzymać spadki lub może w tym miejscu zostać wygenerowany lekki ruch wzrostowy. Zagranie na wzrosty jest zagraniem nie zgodnym z trendem, dlatego warto rozważyć taką możliwość jedynie na krótki okres czasu np. kilka godzin lub do zamknięcia dnia.

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 23:30. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena o godzinie 23:30 będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować Teraz



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Nie bardzo rozumiem w takim razie co proponujesz. Domyślam się, że zagrać na wzrost ale w przykładzie podajesz PUT – więc nie wiem czy to błąd ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here