Naga MarketsCoraz popularniejsze stają się Opcje Binarne i branża coraz poważniej do nich podchodzi. Dlaczego? Skąd ich fenomen? Postaram się krótko to przedstawić:

Opcje Binarne co to takiego?

To w skrócie obstawienie czy dany instrument w danych okresie czasu wzrośnie czy spadnie. Może to być czas odległy o 60sekund! albo kilka dni.

Kiedy zarabiamy?

Kiedy cena przy wygasaniu opcji, czyli np. za minutę będzie niżej niż w momencie otwarcia (jeśli zakładaliśmy spadki), bądź wyżej (jeśli zakładaliśmy wzrosty). Proste.

Jak obstawiamy?

Podajemy kwotę, którą chcemy zaryzykować. Jeśli nie trafimy tracimy całość, jeśli trafimy zarabiamy od 70% do kilkuset razy więcej niż postawiliśmy (przy opcjach On Touch – o tym później).

Jakiej platformy używamy?

Nie musimy żadnej. Wszystko dostępne prosto ze strony. Kilka kliknięć myszą i wystarczy.

Jakie są wady opcji?

Przy krótkim terminie niekorzystny zysk do ryzyka.

Jakie są zalety opcji?

Właściwie im bliżej się z nimi zapoznaję tym więcej ich widzę!

Po pierwsze u większości brokerów notowania są z Reutersa. Odchodzą nerwy związane z różnicami kursu u brokerów i z tym, że możemy zostać oszukani.

Nie musimy martwić się SL, a to sprawia często największe problemy. Ile razy mieliście tak, że wyrzuciło nas na SL o te kilka pipsów mimo, że dobrze obstawialiśmy kierunek.

Kolejna sprawa to cierpliwość. Wiele razy na pewno dobrze obstawiliście miejsce/obszar do którego cena powinna dotrzeć i dotarła… Tyle, że bez nas bo wcześniej na jakimś mały wahnięciu ceny zamknęliśmy pozycję. Tutaj też tego nie będzie. Istnieją u niektórych brokerów możliwości, ale to już skomplikowane i w większości przypadków problem ten odpada.

Wbrew pozorom szybkie cięcie strat. Tyle co zaryzykowaliśmy, tyle możemy stracić. Nie będziemy czekać aż nasze konto zostanie wyzerowane, nie ma Margin Call, nasze konto nie będzie nigdy ujemne.

Poza tym do dyspozycji mamy waluty, towary, indeksy i kilka akcji.

Polecam brokera TopOption, który jest regulowany w UE, posiada konta w złotówkach (minimalna wpłata 350zł), niską stawkę (10zł – konkurencja często 20-25usd), bardzo dobry support i darmowe szkolenia.

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

 1. @Marcin Wenus
  Wiesz, nie robiłbym z nich takich “debili” bo pewnie dobrze potrafią liczyć :).
  Promocja jest raczej bardziej na przyciągnięcie klienta, co nie zmienia faktu, że łatwo można na tym niej zarobić, a przy okazji ludzie pewnie się nauczą na czym opcje polegają.
  Pozdrawiam
  Karol Marchewka

 2. Ciekawy to jest ten bonus. 50% – trzeba obrócić go 20 razy (niby nie mało, ale nie jest tak tragicznie) + 2 transakcje gratis. To trzeba mieć pecha żeby raz nie zarobić 😉
   
  Stawiając 200USD ma się z dużym prawdopodobieństwem 340USD. Wypłacamy 200 gramy 100bonusu i 140 zarobionymi.
   
  Ciekawe kiedy się zorientują, że Polacy potrafią myśleć…
   
  Stawiam, że bonus będzie dostępny max tydzień/dwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here