Naga MarketsPamiętasz analizę z wtorku: 8.07.2014 ? Dzisiaj druga jej część i kolejna okazja na zysk:

Na wykresie H4 kurs nadal porusza się w kanale spadkowym. Ostatnia okazja czyli odbicie od górnej krawędzi pozwoliło zainkasować zysk. Już niebawem powinna pojawić się kolejna okazja, tym razem będzie to gra na wzrosty. Przy mocnym impulsie spadkowym, jaki właśnie trwa, cena może dotrzeć do dolnej krawędzi kanału jeszcze dzisiaj. Będzie to okazja do kupna opcji CALL, gdyż oprócz kanału mamy jeszcze poziom poprzedniego dołka.

Spoglądając na wykres dzienny widać, że tendencja jest wzrostowa i co ciekawe bardzo często powtarza się ten sam zasięg impulsów (oznaczone na zielono). Skoro trend jest wzrostowy, warto poszukać okazji do gry na wzrosty. Aktualnie trwająca korekta spadkowa osiągnie 100% typowego zasięgu przy czerwonym wsparciu. Dodatkowo jest to dolna krawędź kanału spadkowego. Jeżeli pojawi się tam sygnał świecowy prowzrostowy, warto zagrać na wzrosty.

Metoda oznaczania impulsów i ich zasięgów nazywa się Overbalance – przeczytaj o niej więcej.

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 18:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena o godzinie 17:00 będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.

Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSezon na dywidendę – Mercor: ponad 50% dywidendy
Następny artykułUSDJPY – dolar jest pod presją
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here