Naga Marketsanyoption opcje binarne comparic

Witam czytelników portalu

Jeden z najstarszych Brokerów Opcji Binarnych Anyoption oferuje nowy produkt inwestycyjny o nazwie Binary 0 – 100

Najbardziej interesującą rzeczą jest bardzo wysoka stopa zwrotu z tego rodzaju inwestycji która dochodzi nawet do 1 000% z pojedynczej transakcji.


W odróżnieniu od tradycyjnych Opcji Binarnych poziom zero czyli wyznaczający granice pomiędzy zyskiem i stratą nie jest definiowany w momencie wejścia w pozycję. Określa go broker więc potencjalny inwestor nie musi się zastanawiać kiedy wejść w pozycję a jedyne na czym powinien skupić swoją uwagę to czy cena po wygaśnięciu opcji znajdzie się pod czy nad poziomem wyznaczonym przez brokera. Stopa zawrotu jest dynamiczna i kształtuję się następująco:

Im wyższa stopa zwrotu tym większe ryzyko
Im mniejsza stopa zwrotu tym mniejsze ryzykoZe względy na swoją budowę i działanie ten rodzaj Opcji powinien znaleźć uznanie u większości inwestorów zarówno tych bardziej konserwatywnych których interesuje stały w miarę pewny przyrost kapitału jak również i inwestorów z większą tolerancja ryzyka którzy akceptują niższe prawdopodobieństwo sukcesu w zamian za bardzo wysoką stopę zwrotu do 1 000%.Na duże uznanie zasługuje fakt iż broker postarał się aby wszytskie składowe transakcji były jasne i czytelne. Na pierwszy rzut oka widać kiedy rozpoczęła się opcja oraz kiedy wygaśnie, składanie zleceń kupna i sprzedaży odbywa się za sprawą jednego kliknięcia i nie wymaga potwierdzenia, naturalnie stopa zwrotu jak i ryzyko jest widoczne cały czas na ekranie.


Nowością w stosunku do Opcji Binarnych jest określony przez brokera stały poziom rentowności oraz dynamicznie zmieniająca się stopa zwrotu. Kursy oferowane przez Anyoption
[box type=”info”]

Więcej informacji o brokerze znajdziesz tutaj…


Anyoption…

[/box]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here