Naga MarketsStrategię do Opcji Binarnych można pobrać za darmo tutaj: https://comparic.pl/listings/one-touch-strategy-pobierz-za-darmo/

Działa ona u brokera TopOption , który jest regulowany i minimalna wpłata wynosi 300zł.

Zobaczmy co w tym tygodniu przygotowało TopOption:

APPLE:

Znowu możliwe jest rozegranie opcji ze zwrotem 350% i 200%. Spółka jest ciągle w trendzie bocznym. Środowa sesja pokazała wyraźną podaż dlatego najbliższa opcja PUT warta jest rozważenia. Pozostałe poziomy znajdują się za daleko.


Opcje Binarne. Analiza opcji One Touch 23 stycznia 2014


FACEBOOK:

Cena akcji popularnego portalu społecznościowego (zachęcamy do polubienia naszego FanPagu! LINK) porusza się od kilkunastu sesji w bardzo wąskim zakresie i trudno prorokować wybicie w jedną ze stron. Bez pozycji na Facebook.


Opcje Binarne. Analiza opcji One Touch 23 stycznia 2014Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie: DM IDM i Unima 2000
Następny artykułPlatyna – obawy przed strajkiem napędzają cenę
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here