Naga MarketsStrategia EMA/CCI-divergence jest obecnie testowana na serwerze VPS, który zapisuje wszystkie komunikaty/alarmy jakie są generowane przez wskaźnik CCI-divergence. Przez weekend powinny się pojawić statystyki i szersza analiza możliwych zagrań z tego tygodnia.

Wracając do wykresów, sygnały na wzrost (CALL) mogą pojawić się na kilku parach, gdzie waluta bazowa to euro, oprócz EURJPY, gdyż tam cena znajduje się pod średnią EMA 200. Są też oczywiście inne pary walutowe, a poniżej przedstawiam kilka przykładowych wykresów:

02c 01c

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Opis strategii dostępny jest w tym miejscu: Strategia EMA/CCI-divergence[/pullquote]

04c 03c

Po pojawieniu się sygnałów, opcja PUT może być profitowym rozwiązaniem w przypadku par walutowych, gdzie walutą bazową jest funt szterling (GBP) oraz dolar australijski (AUD), poza AUDNZD oraz AUDCAD, gdyż tam cena znajduje się ponad średnią EMA 200. Cały czas widoczna jest także słabość dolara kanadyjskiego (CAD).

Kilka przykładowych wykresów dla opcji PUT:03p 02p 01p 05p 04

Przetestuj strategię na rachunku w OX Markets KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych OX Markets oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here