Naga MarketsAnalizując wykresy pod kątem systemu dla opcji binarnych EMA/CCI-divergence można zauważyć, że w dniu dzisiejszym oczekiwanie na sygnały dla opcji PUT może być opłacalne dla par walutowych, gdzie walutą bazową jest funt szterling, a są to: GBPUSD (wykres poniżej) oraz GBPJPY. Na GBPCHF cena wzniosła się ponad EMA 100, a teraz znowu znajduje się pod tą średnią. W takiej sytuacji lepiej zaczekać na wyklarowanie się sytuacji. Poza wymienionymi wcześniej, dość ciekawie wygląda para AUDUSD.

gu

Jeśli chodzi o sygnały dla opcji CALL to obecnie na wykresach nie ma zbyt wielu par walutowych, gdzie mogłyby się one pojawić. Aktualnie warto zwracać uwagę na EURAUD, EURCHF, EURGBP, USDCAD. Jak jednak wiadomo, strategia opiera się na stosunkowo niskim interwale wykresu (M15), zatem sytuacja może się jeszcze zmienić i wyglądać znacznie lepiej na parach, które nie były dotąd brane pod uwagę.

Wykres EURAUD i możliwe sygnały na CALL
Wykres EURAUD i możliwe sygnały na CALL

Najsłabiej wypada główna para walutowa EURUSD. Tu cena przecina się ze średnią i w związku z tym trudno jest ustalić kierunek dalszego ruchu.

eu
Ruch ceny na EURUSD nie sprzyja przyjętej strategii

Przetestuj strategię na rachunku w OX Markets KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych OX Markets oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here