Naga Markets


Patrząc na wykresy pod kątem strategii EMA/CCI-divergence wydaje się, że w dniu dzisiejszym interesujące sygnały mogą pojawić się na wielu parach walutowych.

Obserwując poniższe pary walutowe, sensownie jest rozgrywać wyłącznie opcje PUT i oczekiwać na komunikat / alarm informujący o ukrytej dywergencji niedźwiedzia. Wykresów gdzie cena porusza się w trendzie spadkowy jest więcej, warto samemu badać i testować na nich strategię:

0112-CJ 0112-GC 0112-NU 0112-AJ 0112-AU

Poniżej znajduje się wykres pary walutowej USD/CAD dla opcji CALL i oczekiwaniu wyłącznie na sygnał o ukrytej dywergencji byka (hidden bullish divergence). Tak się składa, że dziś niewiele jest wykresów, gdzie sensownie jest grać na wzrosty przy użyciu tej strategii:

0112-UC

Przetestuj strategię na rachunku w Capital Option KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych Capital Option oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here