Naga MarketsOd dłuższego czasu na łamach portalu comparic.pl prowadzę cykl “opcja na dziś”, w którym każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną. Wszystkie analizy z cyklu oparte są o założenia Price Action i można je śledzić pod tagiem “Opcja na dziś” bądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.

Od pewnego czasu publikuję również szczegółowe statystyki przedstawiające wyniki skuteczności moich analiz:

  • W sierpniu skuteczność uplasowała się na poziomie 78,95% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 7,12:1.
  • We wrześniu skuteczność wyniosła 76,19% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 6,9:1.
  • W październiku skuteczność na poziomie zaledwie 52,38% sprawiła, że moglibyśmy stracić 1,93:1

Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Tym razem tzn. w listopadzie skuteczność moich analiz w cyklu opcja na dziś plasowała się na poziomie 73,68% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 5,4:1.

Oznacza to, że ryzykując za każdym razem 1% swojego kapitału, w ciągu całego miesiąca moglibyśmy zarobić aż 5,4%. Uważam, że jak na miesięczną stopę zwrotu, jest ona bardzo wysoka i powinna być zadowalająca dla większości traderów.

W ciągu minionego miesiąca napisałem 21 analiz. Z powodu braku określonej godziny wygasania opcji, na podstawie której mógłbym zweryfikować skuteczność, dwie z nich nie były brane pod uwagę. Oznacza to, że statystyki obliczone zostały na podstawie 19 prób.

14 z nich okazało się zyskownych a zaledwie 5 stratnych. Najdłuższy ciąg strat wyniósł 2 a najdłuższy ciąg zysków aż 8.

Uwzględniając wyniki z  czterech ostatnich miesięcy (bo tak długo prowadzone są statystyki), analizy z cyklu “opcja na dziś” umożliwiłyby osiągnięcie stopy zwrotu na poziomie 17,49:1 co daje 4,37:1 miesięcznie.


Aby WYPRACOWAĆ MAKSYMALNE ZYSKI, rozpocznij inwestowanie opcjami binarnymi wspólnie z uTrader i otrzymuj sygnały rynkowe przygotowane przez profesjonalistów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBZ WBK ponawia rekomendację kupna Pekao do 137 zł
Następny artykułKomentarz giełdowy – Grudzień zaczyna się niespokojnie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

3 KOMENTARZE

  1. Wg moich obliczeń z 19 prób 10 transakcji okazało się zyskownych a 9 stratnych. Najdłuższy ciąg strat wyniósł 5 w okresie od 8.11 do 14.11.

  2. Założenia tego cyklu mówią, że mają to być opcje end of the day. Wyjątkami są sytuacje, kiedy broker nie oferuje takiej opcji. Wówczas jest to 30-60 minut ale takich przypadków było tylko kilka.

  3. Całkiem nieźle. A na jaki czas średnio grałeś te opcje? Na cały dzień jak dzisiaj czy na 30-1h także? Dziś trochę sie pofarciło bo kurs wzrostowy, trend wzrostowy a opcja PUT.. pomogły dane z Kanady ale tego nie mogłeś wiedzieć, więc dla mnie to troche takie zgadywanie grać na cały dzien w dniu gdy prezentowane są mega ważne dane dotyczące danej waluty. Ale jak grudzień też będzie ze skutecznością ponad 60-65% to szczerze pogratuluję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here