TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od połowy września br. wzrostów kurs pary walutowej USDJPY dotarł w okolice technicznego poziomu 114.25 będącego górnym ograniczeniem konsolidacji oraz linii tendencji spadkowej. Jest to bardzo istotna konfluencja oporów, w okolicy której już w poniedziałek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Mimo to, opór ten nie został trwale odrzucony i w dniu wczorajszym byliśmy świadkami jego kolejnego testu. Biorąc pod uwagę układ wczorajszej świecy na wykresie dziennym (szpulka) spodziewać moglibyśmy się, że strefa ta zostanie jednak odrzucona i w najbliższym czasie podaż spróbuje przejąć kontrolę nad rynkiem. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

USDJPY Daily

uTrader, oferuje 70% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Skuteczność moich analiz w cyklu “opcja na dziś”wyniosła we wrześniu 76,19% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 6,9:1. Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziś„ bądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here