TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od kilku tygodni wzrostów pogłębionych dzisiejsza luką kurs USDJPY znalazł się w okolice górnego ograniczenia trwającej od dłuższego czasu konsolidacji zbiegającego się z linią tendencji spadkowej, gdzie już pojawiła się pierwsza (póki co niewielka) reakcja podażowa.

USDJPY Weekly

Zdecydowanie lepiej całą tą sytuacje widać na interwale dziennym.

USDJPY Daily

Na wykresie 15-minutowym zauważymy jak precyzyjnie rynek przetestował wspomniany opór. Tamteż pojawiła się reakcja podażowa, na skutek której obserwowaliśmy późniejsze spadki. Obecnie kurs znajduje się w okolicy lokalnego oporu wynikającego z dzisiejszego otwarcia. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

USDJPY M15

uTrader, oferuje 70% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Skuteczność moich analiz w cyklu “opcja na dziś”wyniosła we wrześniu 76,19% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 6,9:1. Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziś„ bądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBarclays: EBC wydłuży skup
Następny artykułZbigniew Wieczorek – weekendowa analiza par głównych, 22 października
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here