TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających niemal od trzech tygodni wzrostów kurs pary walutowej USDCHF pokonał po czym re-testując odrzucił linię wcześniejszej tendencji spadkowej po czym dotarł w okolice poziomu 0.9760 będącego górnym ograniczeniem trwającej od czterech miesięcy konsolidacji. Mimo, że w okolicy tego oporu już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa, to późniejsze spadki nie trwały jednak zbyt długo w efekcie czego dziś po ponownie znaleźliśmy się w okolicy tego poziomu. Na niższych interwałach czasowych zauważyć można już pojawienie się pierwszej reakcji podażowej i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

uTrader, oferuje 78% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDino – próba wybicia na nowe maksima
Następny artykułGuten Morgen DAX 28.09.2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here