TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs srebra od dwóch tygodni porusza się na południe. Jak informowałem już w środę, na skutek tych spadków rynek wybił dołem z wcześniejszego kanału wzrostowego. Jak to bywa w trendzie spadkowym, oprócz impulsów co jakiś czas pojawiają się również korekty. Podobnie jest i teraz. Od wczorajszego popołudnia obserwujemy spokojne wzrosty, na skutek których kurs srebra dotarł w okolice lokalnego oporu zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

Silver H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To wspniała okazja, aby po kopiować inwestycje analityka na żywo.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here