Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od lipca br. spadków kurs pary walutowej NZDUSD 20 października wybił dołem z dwuletniego kanału wzrostowego. Późniejsze spadki dotarły w okolice tegorocznych minimów, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

NZDUSD Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że kurs od tygodnia porusza się spokojnie na północ. Na skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

NZDUSD H4

Inwestując na parach walutowych i rynkach skorelowanych z USD należy dziś pamiętać o zaplanowanej na godzinę 13:30 publikacji NFP czyli zmiany zatrudnienia w sektorach pozarolniczych ze Stanów Zjednoczonych. Konsensus przez publikacją zakłada odczyt na poziomie 303 tys. wobec -40 tys. poprzednio. Jeżeli publikacja pokryje się z prognozami, powinniśmy być świadkami aprecjacji USD a w konsekwencji spadków NZDUSD.

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 03.11.2017 – przed NFP
Następny artykułPrzemysław Kwiecień – Funt pozostanie tani
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here