TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od lipca br. spadków kurs pary walutowej NZDUSD 20 października wybił dołem z dwuletniego kanału wzrostowego. Późniejsze spadki dotarły w okolice tegorocznych minimów, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

NZDUSD Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że kurs od tygodnia porusza się spokojnie na północ. Na skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

NZDUSD H4

Inwestując na parach walutowych i rynkach skorelowanych z USD należy dziś pamiętać o zaplanowanej na godzinę 13:30 publikacji NFP czyli zmiany zatrudnienia w sektorach pozarolniczych ze Stanów Zjednoczonych. Konsensus przez publikacją zakłada odczyt na poziomie 303 tys. wobec -40 tys. poprzednio. Jeżeli publikacja pokryje się z prognozami, powinniśmy być świadkami aprecjacji USD a w konsekwencji spadków NZDUSD.

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 03.11.2017 – przed NFP
Następny artykułPrzemysław Kwiecień – Funt pozostanie tani
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here