TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek nocnych spadków kurs pary walutowej NZDUSD dotarł w okolice technicznego poziomu wsparcia 0.7250, który uznać moglibyśmy za potencjalną linię szyi, pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Tamteż pojawiła się reakcja popytowa i rzez trzy godziny rynek ponownie poruszał się na północ. Wzrosty te dotarły w okolice lokalnego oporu, którego odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków a wybicie linii szyi formacji RGR mogłoby sprawić, że tendencja ta będzie kontynuowana w nieco szerszym horyzoncie czasowym. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

NZDUSD M30

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 25.09.2017
Następny artykułZlecenia obronne stop loss – zapraszamy na webinar Comparic.pl
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here