Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs pary walutowej NZDJPY od 20 września br. porusza się na południe. Warto zwrócić uwagę, że w trakcie trwania tych spadków rynek re-testował wszystkie uprzednio pokonane poziomy wsparcia oraz kilkukrotnie testował linię tendencji. Od ubiegłego tygodnia obserwujemy spokojną korektę wzrostową i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego wsparcia 77.35. Biorąc pod uwagę, że opór ten zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, w jego okolicy spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji podażowej. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. Warto zatem uważnie obserwować notowania tej pary walutowej i w przypadku odrzucenia w/w poziomu rozważyć opcję PUT.

Notowania NZDJPY od TradingView

uTrader, oferuje 71% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Trwa postój WIG20 na poziomie 2.500 pkt.
Następny artykułJustin Bennett: GBPUSD rusza w kierunku linii trendu z 2014 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

2 KOMENTARZE

  1. W całej historii zaledwie dwa razy nie podaliśmy screena (w piątek i dziś). Analizy z cyklu “opcja na dziś” to cykl, który przez wzgląd na stałe grono czytelników i ich liczne prośby publikowany jest pięć dni w tygodniu o stałej porze (ok. godz. 9:30). W chwili tworzenia tej analizy broker uTrader, który jest oficjalnym partnerem cyklu nie oferował na swojej platformie żadnych opcji. Dokładnych przyczyn niestety nie znam. W chwili obecnej wszystko wróciło już do normy i artykuł został uzupełniony o brakujący screen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here