TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs pary walutowej NZDJPY od 20 września br. porusza się na południe. Warto zwrócić uwagę, że w trakcie trwania tych spadków rynek re-testował wszystkie uprzednio pokonane poziomy wsparcia oraz kilkukrotnie testował linię tendencji. Od ubiegłego tygodnia obserwujemy spokojną korektę wzrostową i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego wsparcia 77.35. Biorąc pod uwagę, że opór ten zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, w jego okolicy spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji podażowej. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. Warto zatem uważnie obserwować notowania tej pary walutowej i w przypadku odrzucenia w/w poziomu rozważyć opcję PUT.

Notowania NZDJPY od TradingView

uTrader, oferuje 71% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Trwa postój WIG20 na poziomie 2.500 pkt.
Następny artykułJustin Bennett: GBPUSD rusza w kierunku linii trendu z 2014 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

2 KOMENTARZE

  1. W całej historii zaledwie dwa razy nie podaliśmy screena (w piątek i dziś). Analizy z cyklu “opcja na dziś” to cykl, który przez wzgląd na stałe grono czytelników i ich liczne prośby publikowany jest pięć dni w tygodniu o stałej porze (ok. godz. 9:30). W chwili tworzenia tej analizy broker uTrader, który jest oficjalnym partnerem cyklu nie oferował na swojej platformie żadnych opcji. Dokładnych przyczyn niestety nie znam. W chwili obecnej wszystko wróciło już do normy i artykuł został uzupełniony o brakujący screen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here