Alfa Forex

Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs złota od dłuższego czasu poruszał się w kanale wzrostowym. Na skutek odrzucenia górnego ograniczenia tej formacji, niemal od trzech miesięcy obserwujemy spadki. W miniony czwartek rynek pokonał linię tendencji wzrostowej wybijając tym samym z kanału wzrostowego. Mimo, że w piątek kurs powrócił do kanału, to dziś ponownie znajdujemy się poniżej. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków i ponownego przetestowania okolic poziomu 1266.00. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GOLD Daily

uTrader, oferuje 72% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<

STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here