Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs pary walutowej GBPUSD od dłuższego czasu porusza się na południe. W trakcie trwania tych spadków rynek kilkukrotnie tworzył lokalne konsolidacje, z których za każdym razem wybijał dołem.

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że na skutek trwających od początku tygodnia spadków, w dniu wczorajszym rynek wybił dołem po czym re-testując odrzucił dolne ograniczenie konsolidacji.

GBPUSD H1

Warto również zwrócić uwagę, że najbliższe istotne wsparcie znajduje się w okolicy poziomu 1.2600 a więc niemal 190 pips poniżej obecnego kursu. Biorąc pod uwagę, że wczorajsze wybicie możemy uznać za trwałe, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków. W związku z powyższym, w krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GBPUSD H4

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRaport walutowy Noble Markets, 23 sierpnia
Następny artykułDXY – indeks dolara w trendzie spadkowym i jego problematyczna konstrukcja
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here