TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Po ubiegłotygodniowych, dynamicznych wzrostach, kurs pary walutowej GBPUSD od wczoraj porusza się na południe. Warto zauważyć, że spadki te w dalszym ciągu nie dotarły w okolice niezwykle istotnego (z punktu widzenia interwału tygodniowego) wsparcia (niebieska linia), zbiegającego się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. Zamiast tego, od wczorajszego wieczora obserwujemy spokojne wzrosty, na skutek których kurs dotarł w okolice lokalnego oporu, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

GBPUSD H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – rekordowy wzrost dochodów w Polsce
Następny artykułTrochę ponad 50 procent – FED podniesienie stopy?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here