TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek odrzucenia górnego ograniczenia trójkąta i trwających od tego czasu spadków para walutowa GBPJPY wybiła dołem z wspomnianej formacji trójkąta zwyżkującego. W efekcie trwających od ubiegłego piątku wzrostów rynek dotarł i obecnie re-testuje pokonaną linię tendencji wzrostowej, której odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

GBPJPY Daily

Spoglądając na wykres H4 zauważymy, że linia ta zbiega się z lokalnym oporem i mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Zarówno w krótkim jak również w nieco dłuższym horyzoncie czasowym warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GBPJPY H4

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. Poćwicz za darmo na koncie DEMO lub załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGiełdy wracają do formy po rozluźnieniu sytuacji geopolitycznej
Następny artykułDeutsche Bank: USD/JPY powróci do wzrostów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here