Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od wczoraj wzrostów kurs pary walutowej GBPCAD dotarł w okolice lokalnego oporu 1.6164, gdzie jeszcze wczoraj wieczorem pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę, że późniejsze spadki nie dotarły nawet w okolice najbliższego (niebieskiego) technicznego wsparcia a obecnie kurs po raz kolejny zbliża się w okolice wspomnianego oporu, spodziewać moglibyśmy się ponownego jego odrzucenia. Pamiętając o zaplanowanej na godz. 16:00 publikacji oświadczenia BoC i decyzji w sprawie stóp procentowych Kanady, w krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

GBPCAD M30

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – złoty stabilny w obliczu posiedzeń banków centralnych
Następny artykułAnaliza dla początkujących: CADJPY – powrót do formacji klina
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

3 KOMENTARZE

  1. Mimo stosunkowo wysokiej skuteczności, w dalszym ciagu należy pamiętać, że to są tylko analizy a nie rekomendacje. Pisząc “w krótkim terminie” mam namyśli czas od publikacji analizy do końca sesji bądź do godziny wskazanej na screenie uTradera.

  2. “Pamiętając o zaplanowanej na godz. 16:00 publikacji oświadczenia BoC i decyzji w sprawie stóp procentowych Kanady, w krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.”

    w krótkim terminie po 16.00 ?? 🙂
    Rozumiem, że Twoje analizy służą głównie zapuszczenu rano. Mylę się ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here