TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od dwóch tygodni wzrostów kurs pary walutowej GBPCAD wybił górą z kanału spadkowego i dotarł aż w okolice niezwykle istotnego oporu 1.6695, gdzie już wczoraj wieczorem pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę, że w ciągu trwania tych wzrostów nie pojawiła się żadna głębsza korekta a rynek w dalszym ciagu nie przetestował od góry (jako wsparcia) ostatnio pokonanego oporu, który to obecnie znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, spodziewać moglibyśmy się odrzucenia tej strefy i pojawienia się przynajmniej korekty spadkowej. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

GBPCAD H4

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX, 21.09.2017
Następny artykułSpojrzenie na instrumenty pod kątem strategii TDiS – 21 września 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here