Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od ubiegłego piątku bardzo dynamicznych wzrostów kurs pary walutowej EURUSD pokonał jeden lokalny (niebieski) i jeden niezwykle istotny poziom oporu 1.1900. Warto zauważyć, że żaden z tych poziomów nie został w dalszym ciągu przetestowany od góry (jako wsparcie), co zgodnie z zachowaniem zasady biegunów powinno się wydarzyć. W dniu wczorajszym, po porannych bardzo dynamicznych wzrostach, popołudniu pojawiła się reakcja podażowa w efekcie czego na wykresie dziennym powstał pro-spadkowy pin-bar.

EURUSD H1

Spoglądając na wykres 15-minutowy zauważymy, że na skutek tych wzrostów i późniejszych spadków powstała pro-spadkowa formacja głowy z ramionami. Przed chwilą rynek pokonał linię szyi tejże formacji co przemawiać może za kontynuacją spadków w najbliższym czasie. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURUSD M15

uTrader, oferuje 70% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 30.08.2017 EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY
Następny artykułKomentarz walutowy – kluczowe publikacje dla euro i dolara
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here