TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek wczorajszej decyzji Europejskiego Banku Centralnego o utrzymaniu stóp procentowych na niezmienionym poziomie i ograniczeniu programu luzowania ilościowego (QE) z 60 mld do 30 mld EUR obserwowaliśmy silną deprecjację europejskiej waluty. Spadki te sprawiły, że kurs pary walutowej EURUSD pokonał techniczne wsparcie w okolicy poziomu 1.1690 stanowiącego linie szyi pro-spadkowej formacji głowy z ramionami. Z technicznego punktu widzenia, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków przynajmniej w okolice poziomu 1.1490. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURUSD Daily

uTrader, oferuje 81% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Skuteczność moich analiz w cyklu “opcja na dziś”wyniosła we wrześniu 76,19% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 6,9:1. Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziś„ bądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – końcówka tygodnia dla USD? Uwaga na PKB
Następny artykułKomentarz giełdowy – WIG20 w kierunku 2500?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here