TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek pojawienia się silnej reakcji podażowej odrzucającej techniczny opór 133.07, kurs pary walutowe EURJPY od początku października porusza się na południe. W trakcie trwania tych spadków rynek pokonał po czym re-testując odrzucił linię wcześniejszej tendencji wzrostowej. Na skutek wczorajszych dynamicznych spadków kurs pokonał kolejne, tym razem lokalne wsparcie, które obecnie re-testujemy od dołu (jako opór). Warto również zwrócić uwagę, że poziom ten zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego ruchu spadkowego. Jeżeli strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURJPY H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Skuteczność moich analiz w cyklu “opcja na dziś” wyniosła we wrześniu 76,19% co oznacza możliwy zwrot z inwestycji na poziomie 6,9:1. Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 06.10.2017 – przed NFP
Następny artykułKomentarz walutowy – Rynek wierzy w grudniową podwyżkę stóp Fed
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here