TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Para walutowa EURGBP od wczorajszego popołudnia porusza się spokojnie w konsolidacji. Warto zauważyć, że górne i dolne ograniczenia tego boxu bardzo precyzyjnie zbiegają się z tymi, z wcześniejszej konsolidacji. Wydaje się więc bardzo prawdopodobne, że w okolicy lokalnego oporu zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego powstaje prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Potwierdzeniem tej formacji byłoby wybicie linii szyi a więc dolnego ograniczenia obecnego boxu. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się spadków nawet w okolice poziomu 0.9078. Zarówno w krótkim jak również w nieco dłuższym terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

EURGBP H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here