TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od wtorku spadków kurs pary walutowej EURAUD dotarł w okolice poziomu 1.4825. Po kilkugodzinnej konsolidacji, w dniu dzisiejszym natapiła próba wybicia tego wsparcia. Jeżeli tylko próba ta się powiedzie i w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków. Warunkiem koniecznym jest jednak to, by aktualna świeca na wykresie H4 zamknęła się na obecnym bądź niższym poziomie. Jeżeli tak się stanie, warto rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURAUD H4

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here