Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek ostatnich wzrostów kurs pary walutowej CHFJPY dotarł w okolice istotnego oporu 115.15, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się silna reakcja podażowa. Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że odrzucenie tego oporu mogłoby utworzyć prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami.

CHFJPY Daily

Na wykresie H1 zauważymy, że na skutek wczorajszych spadków rynek pokonał już pierwsze lokalne wsparcie, które obecnie re-testujemy jako opór. Warto również zwrócić uwagę, że poziom ten precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego a jego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

CHFJPY H1

uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – przecena na Wschodzie postępuje
Następny artykułKomentarz giełdowy – GPW kończy wakacje z optymistycznym akcentem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here