TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Kurs pary walutowej CHFJPY dokładnie od tygodnia porusza się w trendzie horyzontalnym. Na skutek dzisiejszych wzrostów rynek dotarł w okolice górnego ograniczenia tej konsolidacji, gdzie pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. Za scenariuszem tym przemawia również takt, iż przynajmniej z technicznego punktu widzenia konsolidacja jest formą korekty czasu, z której wybicie częściej występuje w kierunku zgodnym z wcześniejszym trendem. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

Notowania CHFJPY od TradingView


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułForte [FTE] – spadki sięgają 33% – analiza na zamówienie
Następny artykułKomentarz walutowy – Europejskie PMI sprzyjają złotemu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here