CMC Markets

Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od 21 września br. spadków kurs pary walutowej AUDJPY już w połowie listopada br. pokonał linię tendencji wzrostowej. W następnej kolejności pokonany został również techniczny poziom wsparcia w okolicy 85.70. Po kilkudniowej korekcie strefa ta została przetestowana od dołu (jako opór) a w jej okolicy juz w poniedziałek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Również wczorajsza świeca dzienna wskazywała na potencjalne odrzucenie tego poziomu.

Dzisiejsze, nocne dane dotyczące australijskiego PKB w trzecim kwartale tego roku mocno rozczarowały ekonomistów w efekcie czego obserwowaliśmy silną deprecjację AUD. Trwałe odrzucenie tej strefy może otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w nieco szerszym horyzoncie czasowym. W związku z powyższym warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

Notowania AUDJPY od TradingView

uTrader, oferuje 77% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: Złoto wybija z trójkąta i zmaga się z konfluencją wsparcia
Następny artykułDywidenda XTB zagrożona oceną nadzorczą autorstwa KNF?
Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here