Naga MarketsOpcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Para walutowa AUDCAD od dłuższego czasu porusza się na północ. Mimo to kupujący w dalszym ciągu nie mają wystarczająco siły by pokonać opór w okolicy poziomu 1.0045. Mimo, że poziom ten testowany był już kilkukrotnie, to za każdym razem w jego okolicy pojawiała się silna reakcja podażowa. Warto jednak zwrócić uwagę, że późniejsze spadki z każdym kolejnym razem okazywały się mniejsze. W ten sposób powstała formacja trójkąta zwyżkującego.

Spoglądając na obecną sytuację na wykresie H1 zauważymy, że rynek ponownie znalazł się w okolicy wspomnianego oporu, gdzie dziś po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków, dla których potencjalnym targetem okazuje się linia tendencji wzrostowej będąca jednocześnie dolnym ograniczeniem formacji trójkąta. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

AUDCAD H4

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. Poćwicz za darmo na koncie DEMO lub załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, NZD/USD, CAD/CHF
Następny artykułmBank z aktywną długą pozycją na EUR/PLN. Cel 4,2650
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here