TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od ubiegłego piątku spadków kurs srebra dotarł w okolice istotnego wsparcia 17.70, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Warto również zwrócić uwagę, że mimo iż poziom ten pokonany został już 1 września br., to był to dopiero jego pierwszy re-test.

Silver H4

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że w dniu wczorajszym rynek aż dwukrotnie testował to wsparcie i za każdym razem w jego okolicy pojawiała się silna reakcja popytowa. Mimo to późniejsze wzrosty nie trwały jednak zbyt długo i obecnie po raz trzeci znajdujemy się w okolicy tego poziomu. Tym razem reakcja popytowa jest zdecydowanie słabsza jednak niewielkie pro-wzrostowe pin-bary mogą sygnalizować potencjalne odrzucenie tego wsparcia. Jeżeli tak się stanie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

Silver H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.



Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here