TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją, w dniu wczorajszym para walutowa GBPUSD wybiła dołem z konsolidacji. Warto jednak zwrócić uwagę, że dolne ograniczenie tej konsolidacji w dalszym ciągu nie zostało przetestowane od dołu (jako opór). Biorąc pod uwagę, że z technicznego punktu widzenia taki re-test powinien się pojawić, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia przynajmniej głębszej korekty wzrostowej.

GBPUSD H1

Za scenariuszem tym przemawia również fakt, iż obecnie kurs znajduje się w okolicy lokalnego wsparcia. Jeżeli w jego okolicy pojawi się reakcja popytowa, która świadczyć mogłaby o odrzuceniu obecnej strefy, spodziewać moglibyśmy się wzrostów aż w okolice poziomu 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego.

GBPUSD H4

Dobrym rozwiązaniem może okazać się również obserwacja tego instrumentu na niższym interwale czasowym (M5) i szukanie okazji do otwarcia pozycji długich bądź opcji CALL dopiero w chwili wybicia górą z lokalnej konsolidacji.

W dalszym ciągu należy jednak pamiętać, że rynek porusza się w trendzie spadkowym i równie prawdopodobne może wydawać się wybicie dołem i kontynuacja obecnej tendencji. Jeżeli tak się stanie, cały wspomniany scenariusz pro-wzrostowy zostanie zanegowany.

GBPUSD M5

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: USDJPY – ponownie działa 50% zniesienie
Następny artykułKomentarz walutowy – Dolar znów w natarciu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here