TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od piątkowego wieczora spadków kurs pary walutowej GBPJPY dotarł w okolice lokalnego wsparcia 141.30, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza, niewielka reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby natomiast otworzyć drogę do ponownych wzrostów a to z kolei przełożyłoby się na utworzenie prawego ramienia potencjalnej formacji oRGR. Wbicie linii szyi (piątkowych maksimów) mogłoby sprawić, że potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane w zdecydowanie szerszym horyzoncie czasowym. Wydaje się więc, że zarówno w krótkim jak również w nieco dłuższym terminie warto rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

GBPJPY H4

uTrader, oferuje 74% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


uTrader oferuje handel opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Przewiduj wzrost lub spadek kursu i generuj zyski wynoszące nawet 85% z jednej transakcji.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – stopy procentowe w Polsce pozostaną niskie
Następny artykułKomentarz giełdowy- spokojny początek tygodnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here