TMS


Opcja na dziś to cykl analiz dla opcji binarnych prowadzony we współpracy z brokerem uTrader. Każdego dnia przedstawiamy najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.


Na skutek trwających od drugiej połowy września wzrostów kurs Bitcoina pokonał już linię tendencji spadkowej, istotny opór w okolicy 4100 USD a w dniu dzisiejszym również poziom 4360 USD. Wydaje się zatem, że jesteśmy na najlepszej drodze do dalszych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

uTrader, oferuje 62% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Już teraz zapisz się na specjalny webinar, podczas którego analityk uTrader będzie inwestował na żywo. To doskonała okazja, aby wypracować wyśmienite zyski i jak wygenerować duży obrót finansowy na swoich kontach.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „Opcja na dziśbądź na naszym forum, gdzie prowadzone są dyskusje o opcjach binarnych.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułHerkules [HRS] – z siłą do dalszych wzrostów? – analiza na zamówienie
Następny artykułKomentarz walutowy – Katalonia budzi niepokój w Europie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

2 KOMENTARZE

  1. Witam,

    Wszystkie analizy z cyklu “opcja na dziś” sugerują potencjalną zmianę na danym instrumencie w ciagu trwania jednej sesji. Oznacza to, że są to opcje end of the day i sugerowany okres wygaśnięcia opcji przypada na godziny wieczorne. W każdej analizie znajduje się screen z platformy Brokera uTrader, na którym zaznaczona jest sugerowana godzina wygaśnięcia opcji. To właśnie na podstawie tej godziny obliczam statystyki skuteczności, które później później publikuję na portalu.

  2. Witam

    Czy mógłby Pan wyjaśnić co rozumie pod pojęciem “W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.” ?? 🙂 przyznam, że cykl jest bardzo ciekawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here