Naga MarketsOnico rozpoczęło rozmowy z Anwimem w ramach przeglądu opcji strategicznychOnico w restrukturyzacji zawarło umowę o zachowaniu poufności ze spółką Anwim, której celem jest rozpoczęcie rozmów o zakresie współpracy lub podjęcie czynności inwestycyjnych w spółkę lub składniki jej majątku przez Anwim, podało Onico.

InvestCuffs

Onico zawarło umowę o zachowaniu poufności ze spółką Anwim

“Zawarcie powyższej umowy potencjalnie może mieć istotny wpływ na kształtowanie się przyszłej sytuacji gospodarczej, finansowej oraz majątkowej emitenta i jest rozpoczęciem rozmów z inwestorami w ramach przeglądu opcji strategicznych wspierających dalszy rozwój grupy kapitałowej emitenta” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarząd zastrzega, że nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje związane z wyborem opcji strategicznych, a także zarząd nie deklaruje, czy i kiedy decyzje takie zostaną podjęte.

Onico to jeden z największych niezależnych importerów paliw (zwłaszcza LPG, ON i biopaliw) do Polski. W 2019 r. spółka miała 1,3 mld zł przychodów. Od 2011 roku jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here