Naga MarketsOne More Level zawarł aneksy wydawnicze dot. gier 'Ghostrunner' i 'Cyber Slash'One More Level zawarł z All in! Games aneks do umowy wydawniczej dla gry “Ghostrunner” gwarantujący minimalny poziom tantiem od dochodu z komercjalizacji oraz dla gry “Cyber Slash”, podała spółka.

One More Level zawarł z All in! Games aneks do umowy wydawniczej

“Zgodnie z aneksem, wydawca zagwarantował spółce minimalny poziom tantiem od dochodu z komercjalizacji gry ‘Ghostrunner’ w 2021 r. w kwocie 6,2 mln zł. Gwarantowana kwota lub różnica między kwotą gwarantowaną a wypłaconymi spółce tantiemami od dochodu z gry, będzie spółce wypłacana w czterech transzach, płatnych po zakończeniu pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego kwartału 2021 r., przy czym pierwsza transza zostanie wypłacona spółce w maju br.” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Aneks dotyczący “Ghostrunner” oraz aneks do gry gry “Cyber Slash” m.in. dokonały zmian w harmonogramach płatności (w zakresie terminów i wielkości transz wynagrodzeń) z tytułu umów wydawniczych dla “Cyber Slash” oraz DLC do gry. Prace w ramach ww. projektów są realizowane zgodnie z ustaleniami między stronami, podano także.

One More Level S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim oraz certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here