Naga MarketsOne More Level [OML], Kino Polska TV [KPL] – Gorące spółki dniaProducent gier z rynku NewConnect, spółka One More Level, poinformowała w ubiegły piątek, że wraz z globalnym wydawcą 505 Games, zawarła umowę na realizację gry „Ghostrunner 2”. Zgodnie z umową krakowski deweloper odpowiadać będzie za całość prac produkcyjnych, w tym przygotowanie wersji gry na konsole PS5 oraz Xbox Series. Budżet produkcyjny gry ustalono na 5 mln EUR. Warto przypomnieć, że pierwsza część gry szybko stała się hitem, a w zasadzie ogromne oczekiwania towarzyszyły jej już na etapie powstawania.

    • One More Level stworzy “Ghostrunner 2”
    • Kino Polska z wyraźną poprawą wyników

„Jesteśmy przekonani, że w wyniku współpracy 505 Games oraz One More Level powstanie gra o jeszcze większym potencjale, skazana na wzięcie szturmem serc i umysłów graczy na całym świecie” – komentuje Szymon Bryła, prezes One More Level. Entuzjazm widać na wykresie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pierwszy krok do budowy nowego trendu

Po długim czasie nieustających spadków, w ubiegły piątek kurs odbijał o nawet 30%. Zapowiedź debiutu pierwszego „Ghostrunnera” wywołała trwały trend wzrostowy na akcjach spółki. Możliwe, że przy drugiej części będzie podobnie, choć do premiery gry jeszcze daleka droga.

one more level


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Próba zakończenia korekty

Udaną sesję w miniony piątek zanotowało Kino Polska TV. Spółka traciła od pewnego czasu z powodu decyzji o kolejnym braku wypłaty dywidendy. Pokazane wyniki były jednak imponujące. W I kwartale roku, spółka odnotowała 6,36 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 4,2 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 8,71 mln zł wobec 5,91 mln zł zysku rok wcześniej. Wynik EBITDA sięgnął 25,65 mln zł wobec 20,63 mln zł rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 57,39 mln zł wobec 49,97 mln zł rok wcześniej. Ponad 60% przychodów Grupy stanowiły wpływy z emisji i przychody ze sprzedaży licencji, pozostałą część generowała sprzedaż reklam. Cały czas rosną wpływy z reklam jak i oglądalność kanałów spółki.

kino polska

“Nasz biznes rozwija się i szybko rośnie między innymi dzięki atrakcyjnej ofercie programowej, którą skutecznie rywalizujemy o uwagę widzów. W pierwszym kwartale tego roku średni dzienny czas oglądania naszych stacji łącznie wyniósł ponad 45 minut, czyli był o prawie 17% więcej niż rok wcześniej. To wynik wyraźnie lepszy od średniej rynkowej” – skomentowano. Pod koniec marca spółkę wyceniono na 19,60 zł. Obecnie mamy za sobą 25% korektę i wydaje się, że pojawia się próba jej zakończenia.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs eur | kurs złotego | kurs.dolara | złoty | wiadomości bitcoin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here