Naga Markets

ONDE w nowy rok wchodzi z kontraktem wartym ponad 61 mln zł netto!Pierwsza z realizacji, za którą odpowiedzialne jest ONDE powstanie w woj. wielkopolskim dla Inwestora Windpower Poland. Całkowita wartość zlecenia to 72,3 mln zł netto, przy czym wynagrodzenie przypadająca na ONDE S.A. to ponad 42 mln zł netto. W jego ramach do końca 2022 r. powstanie farma wiatrowa złożona z 18 turbin Vestas, o łącznej mocy 39,6 MW.

ONDE otrzyma ponad 61 mln zł netto za wykonanie dwóch farm wiatrowych

Druga inwestycja realizowana będzie w województwie pomorskim dla Spółki Eurowatt Services. ONDE wybuduje w tym wypadku farmę wiatrową złożoną z 9 turbin NORDEX o łącznej mocy 31,5MW. Całkowita wartość zlecenia to 34,2 mln zł netto, z czego ONDE otrzyma ponad 19 mln zł netto. Realizacja powinna zakończyć się do połowy 2023 r.Dobre opinie Klientów stanowią naszą ogromną wartość i budują markę ONDE. Nasze doświadczenie i setki realizacji sprawiają, że ONDE cieszy się dużym zaufaniem większości inwestorów OZE w Polsce. – mówi Piotr Gutowski, wiceprezes ONDE.

– To nasze pierwsze realizacje dla EurowattiWindpower i jestem przekonany, że nasze kompetencje zostaną potwierdzone.– dodaje Piotr Gutowski.

– Ubiegły rok był dla nas bardzo pracowity, a 2022 zapowiada się jeszcze intensywniej. Zakończyliśmy realizację 64 farm fotowoltaicznych i 13 wiatrowych o łącznej mocy ponad 350 MW. Obecnie wykonujemy 15 projektów wiatrowych o łącznej mocy ok. 454 MW i wartości umów ponad 422 mln zł. Jeśli chodzi o PV, to tylko w 2021 roku rozpoczęliśmy kontrakty na 135 nowych farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 267 MWp i całkowitej wartości ponad 367 mln zł. – mówi Paweł Średniawa, prezes ONDE.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kontrakty cfd | pgnig giełda | gpw pkobp | kruk akcje kupno | notowania kęty | kurs rubla prognozy na najbliższe dni | notowania kruk |

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here