Naga MarketsOncoArendi wyceniana na 55 zł. Ipopema Securities omawia wyniki za I półrocze Analitycy Ipopema Securities, w raporcie z 1 września, wznowili wydawanie rekomendacji dla OncoArendi Therapeutics od zalecenia „kupuj” z ceną docelową na poziomie 55 zł. Dzisiaj z kolei odnieśli się do opublikowanych wczoraj wyników spółki.

„Oczekujemy, że projekt OATD-02 wejdzie do badań klinicznych w przyszłym roku oraz, że zostanie podpisana umowa partneringowa w tym projekcie w 2024E. Wyceniamy projekt na 10,4 zł/akcję. Wydajemy rekomendację +kupuj+ oraz szacujemy wartość godziwą spółki na 55 zł/akcję” – dodano.Dzisiaj analitycy instytucji odnieśli się do wyników, jakie spółka pokazała wczoraj.  OncoArendi odnotowało 4,95 mln zł skonsolidowanej straty netto w I połowie 2021 r. wobec 1,33 mln zł straty rok wcześniej.

„Wyniki są mniej więcej zgodne z oczekiwaniami, spodziewamy się neutralnej reakcji rynku. W projekcie GLPG4716/OATD-01 w najbliższym czasie spodziewamy się wyników badań interakcji z nintedanibem i pirfenidonem (planowana data ukończenia: październik 2021) oraz z midazolamem (planowana data ukończenia: listopad 2021). Z kolei w projekcie OATD-02 spodziewamy się rozpoczęcia badań klinicznych w 2022 r. Nie wyceniamy projektów YKL-40, DUBs ani nowych platform, ewentualne dobre dane z tych projektów stanowią potencjał do podniesienia naszej wyceny” – podano w uzasadnieniu.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs | enea kurs akcji | akcje santander | kurs funta online | kurs dolara | kryptowaluty bitcoin | famur notowania |

investChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here