Naga MarketsOmnioxy pozyskało z emisji akcji ponad 2,6 mln zł, planuje debiut na NC w 2022r.Omnioxy zakończyło emisję akcji serii B pozyskując od inwestorów 2 610 000 zł, podała spółka. Większość środków pochodzących z emisji zostanie przeznaczona na uruchomienie linii produkcyjnej nowych modeli komór hiperbarycznych i koncentratorów tlenu, a pozostała część na dalszy organiczny rozwój firmy. W połowie 2022 r. spółka planuje swój debiut na NewConnect.

Spółka ma również duże plany związane z rozwojem na rynkach zagranicznych

“Omnioxy jest dostawcą łagodnych komór hiperbarycznych, wykorzystywanych do tlenoterapii hiperbarycznej, czyli zabiegu wspierającego regenerację i rekonwalescencję osób w każdym wieku. W związku z pandemią COVID-19 i ogromnym popytem, spółka planuje uruchomić pierwszą w kraju fabrykę komór hiperbarycznych i koncentratorów tlenu. Środki pozyskane z emisji akcji zostaną przeznaczone na wyposażenie linii produkcyjnej, organizację produkcji i certyfikację, ekspansje na rynki zagraniczne, pokrycie kosztów pracowniczych i zgromadzenie materiałów oraz półproduktów na pierwsze serie urządzeń” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Uruchomienie produkcji to dla nas absolutny priorytet po zakończeniu emisji. Pierwszych prototypów spodziewamy się już w I kwartale 2021 roku, a linię produkcyjną planujemy uruchomić na przełomie II i III kwartału. Sukces emisji świadczy o dużym potencjalne naszego biznesu. Tylko od października do grudnia (a miesiąc się jeszcze nie skończył) sprzedaliśmy łącznie 86 komór. Jeśli utrzymamy takie tempo rozwoju, to przekroczymy nasze plany na 2021 rok z dużą nawiązką” – powiedział prezes Adam Cegielski, cytowany w komunikacie.

Omnioxy zamierza zadebiutować na giełdzie w połowie 2022 roku. Spółka ma również duże plany związane z rozwojem na rynkach zagranicznych – trwają rozmowy z partnerami ze Słowacji, Czech i państw skandynawskich, podano także.

Omnioxy to gdyńska spółka akcyjna, która powstała w 2019 roku. Dostarcza komory hiperbaryczne do świadczenia usług, wsparcia rehabilitacji, dla sportowców, klinik urody, a także ośrodków odnowy biologicznej w Polsce oraz krajów sąsiedzkich.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here