Naga Markets

Olymp liczy na debiut na rynku NewConnect w I połowie styczniaOlymp – dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fitness – liczy na debiut na rynku NewConnect w I połowie stycznia 2023 r., podała spółka. Pod koniec grudnia GPW zatwierdziła dokument informacyjny i podjęła uchwałę o wprowadzeniu akcji spółkido obrotu na rynku NewConnect .

Olymp chce zadebiutować na dniach

“Giełdowy debiut to ważny krok w rozwoju Olymp. Dobrze się do niego przygotowaliśmy i odbywa się w bardzo dobrym dla nas momencie, zarówno z punktu widzenia kondycji spółki, jak i poprawiającej się sytuacji całej branży fitness. Po udanym dla nas 2022 roku, w którym nawiązaliśmy nowe, strategiczne partnerstwa, z optymizmem patrzymy na 2023 rok. Wierzymy, że umocnimy naszą rynkową pozycję i będziemy dalej skalować nasz biznes” – skomentowała prezes Olymp Sylwia Czepiżak, cytowana w komunikacie.W lipcu 2020 r., przy wsparciu Grupy INC, Olymp pozyskał od inwestorów ponad 1 mln zł w ramach przeprowadzonej kampanii crowdfundingowej na platformie CrowdConnect.pl, przypomniano w informacji.

Marka Olymp jest obecna na rynku od 50 lat. Spółka koncentruje się na produkcji oraz dystrybucji sprzętu fitness i kładzie duży nacisk na tworzenie produktów odpowiadających precyzyjnie określonym grupom klientów. W ofercie posiada dwie linie produktów własnych: Olymp Classic i Olymp New Generation, oraz dystrybuowany sprzęt treningowy od najlepszych światowych marek.

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKursy walut NBP. Ile kosztuje dolar, euro, frank i funt w środę, 04 stycznia 2023 r.?
Następny artykułCiepła pogoda w Europie wspiera kurs euro (EUR/USD)
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here