Naga MarketsOlszewska, GPW: w jaki sposób rynek kapitałowy może wspomóc finansowanie zielonego ładu w EuropieO tym w jaki sposób polski rynek kapitałowy może wspomóc finansowanie zielonego ładu w Europie będzie mowa podczas jednej z debat na XXI Konferencji Izby Domów Maklerskich.

Wywiad z Izabelą Olszewską, na temat polskiego rynku kapitałowego

– Temat jest niezwykle na czasie a zmiany, które będą dotyczyły spółek, emitentów giełdowych i uwzględnianiu przez nich w swoich strategiach biznesowych celów środowiskowych, społecznych a także związanych z ładem korporacyjnym oraz zmiany dotyczące zachowania inwestorów to trend, który pozostanie z nami na dłużej – mówi Izabela Olszewska członek zarządu GPW.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tematem przewodnim tegorocznej XXI Konferencji Izby Domów Maklerskich, która odbędzie się 4-5 marca br w formule hybrydowej będzie „Rynek kapitałowy dla inwestycji i wzrostu gospodarczego w czasie spowolnienia”. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin przewidywania | złotówka kurs | akcje pkn orlen | notowania ropy brent | indeks nasdaq |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here