Naga MarketsKupowanie dogecoinów nie ma nic wspólnego z inwestowaniem, ostrzega inwestor Kevin O’Leary. Gwiazda Shark Tank, znany również jako Mr. Wonderful powiedział, że nie uczestniczy w tego typu ruchach spekulacyjnych i nie rozumie, dlaczego ktokolwiek miałby to robić. Kurs DOGE/USD nieznacznie spada w tym tygodniu oscylując przy poziomie 0,20 USD.

Kevin O’Leary nie zainwestuje w Dogecoina (DOGE)

Gwiazda Shark Tank, Kevin O’Leary, odniósł się do dogecoina – kryptowaluty memu w wywiadzie dla CNBC w zeszłym tygodniu. Prezes O’Shares ETF powiedział: Nie uczestniczę w tego typu rzeczach. Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby to robić, ale to jego własny wybór.Milioner podkreślił, że inwestowanie w DOGE jest jak hazard w Las Vegas, zauważając, że nie powinno się tego w ogóle nie nazywać „inwestowaniem”.

Gwiazda Shark Tank wyjaśniła, że ​​gdy ktoś inwestuje w akcje, stawia na zdolność firmy do wykonania biznesplanu i osiągnięcia wyznaczonych celów. W przeciwieństwie do tego, na rynku dogecoina nie ma świadomego podejmowania decyzji, ponieważ kupujący mają po prostu nadzieję, że cena kryptowaluty wzrośnie. Ponadto dogecoin ma nieograniczoną podaż, w przeciwieństwie do bitcoina.

Może powinieneś uznać zakup dogecoinów jako formę rozrywki, ponieważ te wirtualne monety nie mają w sobie żadnej wewnętrznej wartości. Kiedy spekulujesz na czymś takim jak dogecoin, nie różni się to od wyjazdu do Las Vegas i postawienia pieniędzy na ruletce czerwonym lub czarnym. To czysta spekulacja – podsumował O’Leary.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

 

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amrest kurs akcji | famur gpw | pko giełda | dow index | tauron akcje rekomendacje | fale elliotta | nasdaq akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here