Naga Marketspieniądze001-1024x682Gdy już się zarobi grube miliony na tradingu, trzeba na coś je wydać 🙂 Na Amazonie, który kojarzy się z dobrą jakością i niezłymi cenami, można kupić również wiele rzeczy strasznie drogich, ale za to na pewno nietypowych. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych z nich.


Amulet bogactwa

a-250000-wealth-amuletCena: 250 000 USD

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeśli chcesz pokazać, że jesteś bardzo, bardzo bogaty, a do tego chcesz sobie zapewnić powodzenie w przyszłości, najlepszym sposobem jest kupno wartego ćwierć miliona dolarów amuletu bogactwa. Kupując go nie pożałujesz nawet złotówki (a właściwie dolara).

Mac&Cheese

a-15885-case-of-macaroni-and-cheeseCena: 158 USD

158 dolarów to może nie jest duży wydatek, ale zależy to od tego, co chcesz za tę kwotę kupić. Cena ta może jednak wydawać się nawet najbardziej zamożnej osobie za wysoka za taką potrawę jak popularny amerykański “mac and cheese”, czyli po prostu makaron z serem. Nie, opakowanie nie ma kilkadziesiąt kilogramów. Tak, produkt jest bezglutenowy. Całe szczęście wysyłka do Polski jest gratis.

Zestaw 7 kart baseballowych

a-9090999-set-of-seven-baseball-cardsCena: 90 000 USD

Jeśli jesteś fanem zbierania różnych kart kolekcjonerskich, w Twojej kolekcji nie może zabraknąć tych unikatów. To zestaw siedmiu kart baseballowych podpisanych przez legendę tego sportu – Mickeya Mantle’a. Karty te kosztują o prawie połowę więcej, niż roczny kontrakt Mantle’a w czasach jego świetności.

Rubin

one-single-ruby-for-110280Cena: 110 000 USD

invest

Parafrazując cytat z pierwszej polskiej encyklopedii: “Rubin jaki jest każdy widzi”. O jego cenie świadczy rozmiar kamienia. To czysty, naturalny, ważący nieco ponad 4 karaty rubin. W tej cenie można również otrzymać darmowe pakowanie, aby móc komuś podarować go w prezencie.

Nożyczki, które strzygły Neila Armstronga

astronaut-neil-amstrongs-barbers-scissors-will-set-you-back-38611Cena: 38 611 USD

Dawny fryzjer wystawił na aukcji grzebień i nożyczki, których używał podczas wizyty Neila Armstronga. Gratis dorzuca kilka kosmyków włosów należących rzekomo do legendarnego astronauty. Ciekawy zestaw, dla kogoś, kto chce posiadać cząstkę słynnego astronauty.

Zestaw pozwalający grać w gry z PlayStation 1 na PlayStation 2

an-1840-tool-that-lets-you-play-playstation-1-games-on-the-playstation-2-consoleCena: 1 840 USD

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo zdobyć działający emulator starych konsol. Ale po co to robić, skoro można kupić specjalny zestaw pozwalających na grę na PS2 w gry z PS1. Co z tego że cena gadżetu wynosi tyle, że za tę kwotę kupisz zestaw konsol najnowszej generacji i jeszcze zostanie Ci trochę na gry?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here