Naga MarketsOficjalne logo giełdy kryptowalut OKExAby zapewnić użytkownikom bardziej kompleksowe usługi związane z zasobami cyfrowymi, firma OKEx uruchomiła właśnie nowy produkt „Konwertuj małe salda na OKB”. Poinformowała o tym na blogu. Według giełdy produkt ma zapewnić użytkownikom bardziej „kompleksową” obsługę zasobów cyfrowych.

Co jednak oznaczają “małe salda”? Zdaniem firmy to „każdy zbywalny cyfrowy składnik aktywów o saldzie mniejszym niż 0,001 BTC”, który można przeliczyć na OKB.

Jak to działa?

Jak uruchomić usługę? Należy wejść na stronie www w kolejno: „Moje aktywa” – „Konto finansowania” – „Konwertuj małe salda na OKB”. Na razie opcja jest dostępna tylko w wersji na komputerze prywatnym. Usługa będzie jednak dostępna na smartfony w przyszłości.

Giełda dodaje swoje uwagi:

 

(1) Łączna kwota małych sald do konwersji powinna być mniejsza niż 0,01 BTC; można dokonać konwersji na OKB jednocześnie.
(2) Brak ograniczeń czasów konwersji.
(3) Zawieszonych transakcji i wycofanych zasobów cyfrowych nie można wymieniać.
(4) Biorąc pod uwagę wpływ wahań cen na kurs BTC, przy konwersji sugeruje się cenę sugerowaną przez system. Ostateczna kwota OKB jest wymieniana na podstawie ceny rynkowej w momencie kliknięcia przycisku „Potwierdź”.
(5) Konwersja jest dostępna tylko wtedy, gdy cena waha się w granicach 5%.

OKB

OKB to globalny token wydany przez fundację OK Blockchain. Jest to tokenowy system ekonomiczny zaprojektowany i uruchomiony przez światowej klasy zespół programistów oparty na technologii blockchain. OKB ma połączyć przyszłe projekty aktywów cyfrowych z użytkownikami OKEx, a także z profesjonalnymi inwestorami, tworząc ekosystem OKEx, który pomoże przyspieszyć rozwój technologii blockchain i branży aktywów cyfrowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here