Naga Marketsspadki na gieldzie - webinar TMSPrzez globalny rynek akcji przeszedł huragan podobny do tego, który właśnie uderza w wybrzeże USA. Na giełdach trwa paniczna wyprzedaż. Światowe rynki wystraszyły się słów prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa o “szalonym Fedzie”.


Na amerykańskiej giełdzie miała miejsce ostatnio najgorsza sesja od lutego 2018 r. Indeks S&P500 spadł w ciągu jednego dnia o ponad 3,2 proc, a z rynku wyparowało 850 mld dolarów. Czy to początek bessy?

Toczący się spór handlowy USA-Chiny zagraża perspektywom globalnego wzrostu. Skok rentowności obligacji USA przez jastrzębie nastawienie Fed czyni dług alternatywą dla wygrzanego rynku akcji. Wreszcie uderzenie huraganu Michael we wschodnie wybrzeże USA jest dobrym pretekstem do spadków na giełdzie.

Hossa na Wall Street żyje na pożyczonym czasie dzięki reformie podatkowej, której efekty w przyszłym roku przestaną być odczuwalne. Nie oznacza to od razu, że gospodarkę czeka rychła zapaść i Wall Street już powinien to wyceniać. Ożywienie w USA ma kilka mocnych filarów, które pozwolą utrzymać rozsądny wzrost PKB w tempie 2-3 proc. jeszcze przez kilka kwartałów.

Przyjdź na webinar i dowiedź się, jak wykorzystać spadki na giełdzie!

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jaka jest aktualna sytuacja na rynkach?
  • Jakie są przewidywania eksperta?
  • Jaką decyzję inwestycyjną (z poziomem wejścia i wyjścia) rekomenduje nasz ekspert?

Spotkanie poprowadzi Tomasz Nowak – doświadczony i ceniony Makler Papierów Wartościowych.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here