Naga MarketsO fatalnej sytuacji na notowaniach Deutsche Banku pisałem w analizie: Deutsche Bank – gdzie jest dołek? Czy notowania banku pociągną na dno europejskie indeksy? i tam można zobaczyć szeroki obraz, natomiast to co dzisiaj mnie interesuje to możliwość otwarcia shorta.

Wczorajsza sesja otworzyła się luką, później nastąpił test okolic wsparcia, dołek nie został pogłębiony i pojawiła się korekta. Idealną okazją do otwierania shortów może być domknięcie tej luki, bo na akcjach bardzo często tak się dzieje i wtedy takie domknięcie luki stanowi wsparcie lub opór jak w tym przypadku.

Ja swoją pozycję będę otwierał w HFT Brokers, który umożliwia granie na krótko i na długo na wielu europejskich akcjach, w tym polskich.

DBK.DEH1 12 lutego 2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLubawa [LBW], Indygo [IDG] – Gorące spółki dnia
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Trakcja – 12 lutego 2016
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

1 KOMENTARZ

  1. Panie Marcinie
    Oczywiscie jest tu short ale trzeba natychmiast zamykac tą pozycje i wystawiac longa sell czekają nas 2 spadki ponizej obecnego poziomu min widziane na h4 i 3 spadek dajacy dopiero swiecę wzrostowa na tym 3 spadku nalezy dopiero wystawic longa kup.wiem ze z punktu widzenia psychologicznego to bez sens ale tak zachowuje sie pole który ten wykres tworzy.
    Z pow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here